صادرات

شما اینجا هستید

درس‌های حوزه صادرات

ممنوعیت ورود کالا یا وضع تعرفه بالای واردات به منظور ممانعت از صادرات

راهکار سیستم هماهنگ شده در قوانین مبدا و موانع ورود صادراتی

بازرگانی, توسعه مشتری و تحقیق بازار, صادرات, طرح کسب و کار, واردات / 0دیدگاه

وقتی یکی از مقاصد صادراتی، ورود کالای شما رو ممنوع کرده و یا براش تعرفه گذاشته، یه راهکار احتمالی شناسایی و تغییر کد صحیح HS، متناسب با اون مقصد صادراتیه. تعریف محصول با کدهای جایگزین می‌تونه در شرایط تحریمی، ممنوعیت واردات، قوانین محدودکننده مبداء و اخذ تعرفه‌های غیررقابتی‌ راهگشا باشه.

چهار انتخاب ماتریس اولیه آنسوف ابزاری کلیدی برای توسعه بازار

چهار انتخاب ماتریس اولیه آنسوف ابزاری کلیدی برای توسعه بازار

بازرگانی, صادرات / 0دیدگاه

چهار انتخاب ماتریس اولیه آنسوف که ابزاری کلیدی برای توسعه بازار محسوب می‌شه، شامل چهار استراتژی اعم استراتژی نفوذ در بازار (با فروش محصولات موجود در بازار موجود)، استراتژی توسعه محصول جدید (با فروش محصول جدید در بازار موجود)، استراتژی توسعه بازار (با فروش محصولات موجود در بازار جدید) و استراتژی متنوع سازی (با فروش محصول جدید در بازار جدید) می‌شه.

معرفی ابزار نقشه ظرفیت صادراتی

معرفی ابزار نقشه ظرفیت صادراتی

بازرگانی, توسعه مشتری و تحقیق بازار, صادرات, واردات / 0دیدگاه

نقشه ظرفیت‌های صادراتی ابزاری قدرتمند برای ایده یابی و بررسی فرصت های تجاریه، که به صورت رایگان در اختیار کشورهای در حال توسعه قرار گرفته و کمک می کنه تا بدون داشتن زمینه ذهنی، بهترین محصولات بازارپذیر کشور، در کنار بازارهای جذاب برای اون محصولات و همچنین رقبای فعال در اون بازارها رو شناسایی کنیم.

مربیگری؛ فراتر از آموزش

مداومت، پیگیری و شرط ایجاد نتیجه، عناصری هستند که مربیگری را در حوزه راه‌اندازی و توسعه کسب و کار ارزشمندتر می‌سازند. آنچه بازخورد تلاش می‌نماید به مخاطبان خود عرضه نماید.

دسته‌بندی درس‌ها

نظرسنجی‌ها

در چه مرحله‌ای از صادرات هستید؟