درباره بازخورد

شما اینجا هستید

درباره بازخورد

اگر فکر می‌کنید برای ساختن - فرقی نمی‌کند چطور ساختنی - باید در حین ساختن و به طور مستمر، مهارت‌های خود را توسعه داد و مهارت‌های جدیدی آموخت؛ به خانواده‌ی بازخوردی‌ها خوش آمدید. بازخورد مهمترین رکن حلقه یادگیری به شیوه مربیگری است و بدون بازخورد (feedback) مربی چیزی فراتر از یک راهنمای صرف نیست. پروژه بازخورد تلاش می‌کند مربی شایسته‌ای جهت یادگیری مهارت‌‌های راه‌اندازی و پیشبرد کسب و کار، باشد!

بازخورد، پروژه‌ای است ترویجی و آموزشی با رویکرد مربیگری؛ برآمده‌ی همت گروهی از دانش‌آموختگان دانشگاه تهران که ایده آن در فروردین ۱۳۹۶ (یک دهه پس از شکل‌گیری اولین دانشکده کارآفرینی در کشور) شکل گرفت و هم‌اکنون در فاز آزمایشی خود و به عنوان زیرمجموعه بده‌بستان فعالیت می‌نماید. این پروژه با مأموریت فراهم نمودن دسترسی عادلانه به آموزش‌های مهارتی و کاربردی با کیفیت و به منظور گذار از پارادایم آموزش صرف به مشاوره، از طریق افزایش ظرفیت جذب و خودآموزی آموزش‌های کلاسیک حوزه کسب و کار برای صاحبان ایده و کسب و کارهای کوچک تعریف شده است. سنجه‌های خودارزیابی، آموزش مبتنی بر نیازمندی، مشاوره‌ و حل مسائل جاری مراحل راه اندازی کسب و کار، دغدغه‌هایی است که تلاش شده در قالب حلقه‌های مکمل در رویکرد مربیگری کسب و کار، زمینه رضایتمندی مخاطبان بازخورد را فراهم سازد.

بازخورد، به عنوان یک واحد اقتصادی گروه اگزیت و با سرپرستی مستقیم امیر منصوری فعالیت می‌کند.

 

تمرکز بازخورد

تمرکز بازخورد روی توسعه دانش و مهارت‌های راه اندازی کسب و کار است؛ اگر چه از اهمیت پیش‌نیاز این مهارت‌ها آگاه بوده و تا حد توان بر تولید محتوای آموزشی این پیش‌نیازها همچون دانش شناختی و ادراکی، مهارت‌های فردی و ارتباطی اهتمام دارد.

جمعی از بهترین‌ها

جمعی از دانش‌آموختگان برتر دانشگاه‌ مادر، با تجربه فعالیت اقتصادی جدی در فضای کسب و کار کشور

مشتاق و متعهد

دارای انگیزه درونی بالا و شیفته به اشتراک‌گذاری تجربیات خود با شما در مسیر توسعه کسب و کار

آماده یادگیری

بدون ادعای دانستن همه پاسخ‌ها، سرسختانه می‌کوشیم برای یافتن و معرفی پاسخ‌های کارآمدتر

توانمندسازی

تقویت مهارت‌های کسب و کار و توسعه مهارت‌های مکمل (مهارت‌های نرم) صاحبان ایده، مشاغل خانگی، خویش‌فرمایان و خوداشتغالان، هسته‌های کارآفرین و کسب و کارهای نوپا مأموریتی است که از ابتدا در بازخورد سرلوحه راه خود قرار داده‌ایم.

راهنمایی و مشاوره

همه ما در توسعه کسب و کار خود، با انتخاب‌های متفاوتی روبرو هستیم که هریک می‌تواند تأثیر بسزایی در تحقق موفقیت داشته باشد؛ و قطعاً مشورت با مربی مجربی که قبلاً این مسیر را طی نموده، راه را کوتاه و مطمئن‌تر می‌سازد.