بوم تجزیه و تحلیل فرصت کسب و کار - ابزار ارزیابی ایده

شما اینجا هستید

دانلود بوم تجزیه و تحلیل فرصت کسب و کار

پشتوانه علمی ارجاع به دوره‌های کاربردی

در استفاده از این ابزار نیاز به کمک و اطلاعات بیشتری دارم و علاقمندم ضمن آشنایی با مفاهیم، شیوه درست کار با این ابزار رو برای کسب و کار خودم یاد بگیرم.

شرکت در کلاس‌های حضوری جستجوی کارگاه‌های اخیر

از منابع آنلاین ، کتاب‌های معرفی شده و دوره‌های مربوط به این ابزار استفاده کردم؛ ولی شیوه یادگیری من بیشتر وابسته به تدریس مستقیم مربی و به واسطه استاد هست.

 

مربیگری؛ فراتر از آموزش

مداومت، پیگیری و شرط ایجاد نتیجه، عناصری هستند که مربیگری را در حوزه راه‌اندازی و توسعه کسب و کار ارزشمندتر می‌سازند. آنچه بازخورد تلاش می‌نماید به مخاطبان خود عرضه نماید.

پرسش و پاسخ بیشتر بخوانید

اعضای بازخورد می‌توانند در بخش پرسش و پاسخ، مسائل و مشکلات جاری کسب و کار خود را طرح نموده، و راهکارهای مربیان را دریافت نمایند؛ و چنانچه برای اینکار مشکلی دارید، از پشتیبانی کمک بگیرند.

مطالعه پرسش‌های پرتکرار بیشتر بخوانید

در صورتیکه نسبت به استفاده از ابزارها و آزمون‌های فوق با چالشی روبرو هستید،‌ بایستی به درس مربوطه یا راهنمای اختصاصی آن مبحث مراجعه کنید. سایر موارد را می‌توانید در میان پرسش‌های پرتکرار جستجو نمایید.

تماس با ما بیشتر بخوانید

پیشنهادات، نقطه نظرات و انتقادات سازنده خود در خصوص خدمات‌رسانی را صرفاً از این طریق با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان بازخورد ضمن بررسی موضوع، در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.