عضویت ماهیانه در بازخورد

شما اینجا هستید

عضویت ماهیانه در بازخورد

195,000 ریال

بسته عضویت ویژه یک ماهه، تدارک دیده شده جهت بهره‌مندی اعضای بازخورد از درس‌ها، تحلیل‌ها و آموزش‌های با کیفیت آنلاین در حوزه توسعه مهارت‌های راه اندازی کسب و کار. این بسته صرفاً به منظور آشنایی مخاطبان با سطح کمی و کیفی محتوای ویژه در نظر گرفته شده و قابلیت تمدید ندارد.

اعضای بازخورد می‌تونند به منظور آشنایی با سطح کمی و کیفی محتوای ویژه بازخورد، فقط برای یک بار نسبت به خرید بسته عضویت ویژه یک ماهه اقدام نموده و در گروه اعضای ویژه بازخورد قرار گیرند. اعضای ویژه ضمن حمایت از بازخورد و مسیری که در اون گام بر می‌داره، از مزایای متفاوتی در میان خدمات بازخورد برخوردار می‌شوند که شامل امکان استفاده از تک‌درس‌ها، تحلیل‌های کاربردی در حوزه صنعت و دوره‌های آموزشی ویژه توسعه مهارت‌های راه اندازی کسب و کار، تخفیف‌های شرکت در کارگاه‌های پروژه محور حضوری و همچنین امکان طرح مسائل و چالش‌های پیش روی کسب و کار و یا مشکلات راه‌اندازی کسب و کار با مربیان کارآزموده بازخورد در قالب پرسش و پاسخ می‌باشد. مربیان بازخورد با شناختی که از طریق سنجه‌های فردی و حرفه‌ای از وضعیت موجود کسب و کار شما کسب نموده‌اند، در طی دوره‌های بعدی عضویت در کنار شما قرار می‌گیرند و برای مشکلات پیش روی کسب و کارتون، راه‌کارهای عملی پیشنهاد می‌کنند.

تنها تفاوت بسته‌های عضویت در مدت زمان هر بسته است. بسته‌ای که قصد خرید آن را دارید برای مدت زمان یک ماه (۳۰ روز) امکان استفاده از محتوای آموزشی ویژه را برای شما فراهم می‌نماید. بدیهی است که این زمان نه برای مطالعه درس‌ها و دوره‌های ویژه و نه به منظور طی دوره مربیگری و حل مشکلات پیش روی کسب و کار مناسب نیست، و فقط به منظور آشنایی مخاطبان با شیوه ارائه محصولات و سطح کیفی خدمات بازخورد در فاز آزمایشی در نظر گرفته شده است. امیدواریم شایسته همراهی شما در دوره‌های طولانی‌تر باشیم.