عضویت ماهیانه در بازخورد

شما اینجا هستید

عضویت ماهیانه در بازخورد

399,000 ریال

بسته عضویت ویژه یک ماهه، جهت بهره‌مندی اعضای بازخورد از درس‌ها، تحلیل‌ها و آموزش‌های با کیفیت آنلاین در حوزه توسعه مهارت‌های راه اندازی کسب و کار تدارک دیده شده. این بسته صرفاً به منظور آشنایی مخاطبان با سطح کمی و کیفی محتوای ویژه در نظر گرفته شده و قابلیت تمدید ندارد.

اعضای بازخورد می‌تونند به منظور آشنایی با سطح کمی و کیفی محتوای ویژه بازخورد، فقط برای یک بار نسبت به خرید بسته عضویت ویژه یک ماهه اقدام نموده و در گروه اعضای ویژه بازخورد قرار گیرند. اعضای ویژه امکان استفاده از تک‌درس‌ها، تحلیل‌های کاربردی در حوزه صنعت و دوره‌های آموزشی ویژه توسعه مهارت‌های راه اندازی کسب و کار رو داشته، ولی تخفیف‌های شرکت در کارگاه‌های پروژه محور حضوری و همچنین امکان طرح مسائل و چالش‌های پیش روی کسب و کار و یا مشکلات راه‌اندازی کسب و کار با مربیان کارآزموده بازخورد در قالب پرسش و پاسخ رو نخواهند داشت. 

تنها تفاوت بسته‌های عضویت در مدت زمان هر بسته است. بسته‌ای که قصد خرید اون رو دارید برای مدت زمان یک ماه (۳۰ روز) امکان استفاده از محتوای آموزشی ویژه رو برای شما فراهم می‌کنه. بدیهیه که این زمان نه برای مطالعه درس‌ها و دوره‌های ویژه و نه به منظور طی دوره مربیگری مناسب نیست، و فقط به منظور آشنایی مخاطبان با شیوه ارائه محصولات و سطح کیفی خدمات بازخورد در فاز آزمایشی در نظر گرفته شده. امیدواریم شایسته همراهی شما در دوره‌های طولانی‌تر باشیم.

دسترسی به دوره‌های زیر در بازه‌های زمانی مشخص شده، توسط بازخورد برای کاربران ویژه تعهد شده

 دوره ایده‌یابی شناسایی و مقایسه فرصت‌های صادراتی    در حال حاضر اماده استفاده
 دوره تحقیق داده‌های غیرمستقیم در مطالعه بازارهای بالقوه صادراتی  اواسط تیرماه
 دوره تجزیه و تحلیل داده‌ها و جریان‌های تجاری  اوایل مردادماه
 دوره انتخاب بازارهای صادراتی  اواخر مردادماه
 دوره متنوع‌سازی بازار و محصولات  اواسط شهریورماه
 دوره تعیین استراتژی بازاریابی صادراتی  اوایل مهرماه
 دوره تدوین برنامه صادراتی  اواسط مهرماه