عضویت فصلی (سه ماهه) در بازخورد

شما اینجا هستید

عضویت فصلی (سه ماهه) در بازخورد

495,000 ریال

بسته عضویت ویژه سه ماهه، تدارک دیده شده جهت بهره‌مندی اعضای بازخورد از درس‌ها، تحلیل‌ها و آموزش‌های با کیفیت آنلاین در حوزه توسعه مهارت‌های راه اندازی کسب و کار. محتوای ویژه این بسته طی این بازه زمانی متناسب با پیاده‌سازی و استقرار روش‌ها و فرآیندهای کوتاه مدت و زودبازده در کسب و کار در کسب و کارهایی با بهره‌مندی از ظرفیت‌های مدیریتی متوسط در نظر گرفته شده و برای همه افراد کافی نخواهد بود.

با این بسته اعضای بازخورد می‌تونند به منظور پیاده سازی روش‌ها و فرآیندهای کوتاه مدت (نظیر مهارت‌های بازاریابی دیجیتال یا استقرار استراتژی توسعه مشتری) از محتوای ویژه بازخورد، برای دوره سه ماهه استفاده کنند و در گروه اعضای ویژه بازخورد قرار بگیرند. طبیعتا این دوره زمانی در صورت نیاز قابل تمدید به دوره‌های 6، 9 یا 12 ماهه نیز خواهد بود. اعضا با خرید این بسته، از مزایای متفاوتی در میان خدمات بازخورد برخوردار می‌شوند که شامل امکان استفاده از تک‌درس‌ها، تحلیل‌های کاربردی در حوزه صنعت و دوره‌های آموزشی ویژه توسعه مهارت‌های راه اندازی کسب و کار، تخفیف‌های شرکت در کارگاه‌های پروژه محور حضوری و همچنین امکان طرح مسائل و چالش‌های پیش روی کسب و کار و یا مشکلات راه‌اندازی کسب و کار با مربیان کارآزموده بازخورد در قالب پرسش و پاسخ می‌باشد. مربیان بازخورد با شناختی که از طریق سنجه‌های فردی و حرفه‌ای از وضعیت موجود کسب و کار شما کسب نموده‌اند، در طی دوره‌ی عضویت در کنار شما قرار می‌گیرند و برای مشکلات پیش روی کسب و کارتون، راه‌کارهای عملی پیشنهاد می‌کنند.

تنها تفاوت بسته‌های عضویت در مدت زمان هر بسته است. بسته‌ای که قصد خرید اون رو دارید برای مدت زمان سه ماه (۹۰ روز) امکان استفاده از محتوای آموزشی ویژه رو برای شما فراهم می‌کنه. بدیهی است که این زمان برای مطالعه برخی از درس‌ها و دوره‌های ویژه کافی و ثمربخش خواهد بود ولی به منظور طی دوره مربیگری و حل مشکلات عمیق پیش روی کسب و کار مناسب نیست، و در صورت انتخاب می‌بایستی حداقل برای یک یا دو دوره تمدید بشود. امیدواریم با ایجاد نتایج عینی مثبت شایسته همراهی شما در دوره‌های طولانی‌تر باشیم.