دوره‌های آموزشی بازخورد

دوره‌های آموزشی دانش و مهارت‌‌های کسب و کار که برای کسب و کارهای کوچک ایرانی بومی شده

شما اینجا هستید

تجزیه و تحلیل جریانهای تجاری در بازارهای صادراتی
مهارت‌های پایه
0دیدگاه

تجزیه و تحلیل جریانهای تجاری در بازارهای صادراتی

دوره آموزشی تجزیه و تحلیل جریان‌های تجاری در مطالعه بازارهای بالقوه صادراتی، دوره‌ای کاربردی و پروژه محوره که مبتنی بر ابزار استاندارد و شناخته شده «نقشه تجاری» از مرکز تجارت بین‌الملل، توسط تیم بازخورد با سرپرستی امیر منصوری تحلیلگر و مربی مهارت‌های راه‌اندازی کسب و کار گردآوری، ترجمه و تدوین شده.

ایده‌یابی، شناسایی و مقایسه فرصت‌های صادراتی
مهارت‌های پایه
0دیدگاه

ایده‌یابی، شناسایی و مقایسه فرصت‌های صادراتی

در دوره آموزشی ایده‌یابی، شناسایی و مقایسه فرصت‌های صادراتی با استفاده از ظرفیت‌های بالفعل و بالقوه‌ تأمین محصولات در کشور، به ارزیابی تقاضا، رقابت و برخی از مهمترین موانع و فرصت‌های صادراتی به بازارهای جذاب پرداختیم. می‌دانیم که فرصت‌ها بایستی مدت‌دار، به موقع، جذاب و با ارزش (برای مشتری) باشند

تحقیق داده‌های غیرمستقیم در بازارهای صادراتی
مهارت‌های پایه
0دیدگاه

روش تحقیق داده‌های غیرمستقیم در بازارهای صادراتی

دوره آموزشی تحقیق داده‌های غیرمستقیم در مطالعه بازارهای بالقوه صادراتی، دوره‌ای کاربردی و پروژه محوره که مبتنی بر ابزار استاندارد و شناخته شده «نقشه تجاری» از مرکز تجارت بین‌الملل، توسط تیم بازخورد با سرپرستی امیر منصوری تحلیلگر و مربی مهارت‌های راه‌اندازی کسب و کار گردآوری، ترجمه و تدوین شده. 

مراحل راه اندازی کسب و کار – چگونه یک استارتاپ بسازیم
استراتژی, بازاریابی و فروش, مهارت‌های پایه, کسب و کار نوپا
0دیدگاه

مراحل راه اندازی کسب و کار اینترنتی یا فیزیکی – چگونه یک استارتاپ بسازیم

دوره آموزش مراحل راه اندازی کسب و کار یا «چگونه یک استارتاپ بسازیم»، دوره‌ایست پروژه محور که مبتنی بر ابزارهای راه اندازی و توسعه کسب و کار، توسط پروفسور استیو بلنک طراحی شده. نسخه‌ خلاصه‌ای برای آموزش آنلاین بازطراحی و با مجوز ایشان جهت استارتاپ‌های ایرانی به فارسی برگردان و در بازخورد منتشر شده.