عضویت سالیانه در بازخورد

شما اینجا هستید

عضویت سالیانه در بازخورد

1,595,000 ریال

بسته عضویت ویژه سالیانه، تدارک دیده شده جهت بهره‌مندی اعضای بازخورد از درس‌ها، تحلیل‌ها و آموزش‌های با کیفیت آنلاین در حوزه توسعه مهارت‌های راه اندازی کسب و کار. محتوای ویژه این بسته طی این بازه زمانی تقریبا متناسب با تمامی برنامه‌های مربیگری و توسعه مهارت‌های کسب و کار در نظر گرفته شده و می‌تواند نتایج ملموسی رو برای غالب افراد فراهم نماید.

با این بسته اعضای بازخورد می‌تونند به منظور پیاده سازی روش‌ها و فرآیندهای میان مدت (نظیر برطرف نمودن مشکلات فرآیند و فرهنگی در سازمان) از محتوای ویژه بازخورد، برای دوره یکساله استفاده کنند و در گروه اعضای ویژه بازخورد قرار بگیرند. اگرچه این دوره زمانی در صورت نیاز قابل تمدید سال‌های آتی نیز خواهد بود، ولی به باور ما بیشتر کسب و کارها چنین نیازی رو جربه نخواهند نمود. اعضا با خرید این بسته، از مزایای متفاوتی در میان خدمات بازخورد برخوردار می‌شوند که شامل امکان استفاده از تک‌درس‌ها، تحلیل‌های کاربردی در حوزه صنعت و دوره‌های آموزشی ویژه توسعه مهارت‌های راه اندازی کسب و کار، تخفیف‌های شرکت در کارگاه‌های پروژه محور حضوری و همچنین امکان طرح مسائل و چالش‌های پیش روی کسب و کار و یا مشکلات راه‌اندازی کسب و کار با مربیان کارآزموده بازخورد در قالب پرسش و پاسخ می‌باشد. مربیان بازخورد با شناختی که از طریق سنجه‌های فردی و حرفه‌ای از وضعیت موجود کسب و کار شما کسب نموده‌اند، در طی دوره‌ی عضویت در کنار شما قرار می‌گیرند و برای مشکلات پیش روی کسب و کارتون، راه‌کارهای عملی پیشنهاد می‌کنند.

تنها تفاوت بسته‌های عضویت در مدت زمان هر بسته است. بسته‌ای که قصد خرید اون رو دارید برای مدت زمان یک سال (۳۶۰ روز) امکان استفاده از محتوای آموزشی ویژه رو برای شما فراهم می‌کنه. این زمان برای مطالعه تمامی درس‌ها و دوره‌های ویژه کافی و ثمربخش بوده و به منظور طی دوره مربیگری و حل مشکلات عمیق‌تر پیش روی کسب و کار هم مناسب خواهد بود. امیدواریم با ایجاد نتایج عینی مثبت شایسته همراهی شما در این تمامی این دوره‌ باشیم.