مهارت‌های کسب و کار

شما اینجا هستید

درس های مهارت‌های کسب و کار در بازخورد

مقدمه دوره سکوی پرتاب ناب

پیش از اینکه شروع کنیم - مقدمه و چشم انداز دوره سکوی پرتاب ناب

مهارت‌های کسب و کار / 0دیدگاه

سکوی پرتاب ناب دوره‌ایست پروژه محور که استیو بلنک جهت استارتاپ ها طراحی نموده؛ در این دوره آنچه تا امروز درباره ماهیت و نحوه راه اندازی کسب و کار پنداشته می‌شده، و آنچه که امروز در این خصوص دریافته‌ایم مورد بررسی قرار گرفته؛ و این یافته‌ها درباره راه اندازی کسب و کار، گام به گام آموزش داده می‌شود.

تاریخچه شرکت‌های مدرن به شکل امروزین

تاریخچه کسب و کارها و شرکت‌های مدرن به شکلی که امروز می‌شناسیم

مهارت‌های کسب و کار / 0دیدگاه

برنامه آموزشی رشته MBA طوری طراحی شده تا مدیران اجرایی شرکت‌های بزرگ رو به ابزارهایی برای اداره اون‌ها مجهز کنه، و عملاً هیچ ابزاری برای راه اندازی کسب و کار جدید در این دوره‌ها در نظر گرفته نشده

آنچه در مورد راه اندازی استارتاپ می‌دانیم

آنچه امروز در مورد راه اندازی استارتاپ‌ها می‌دانیم

مهارت‌های کسب و کار / 0دیدگاه

در گذشته فکر می‌کردیم استارتاپ‌ها از اصول شرکت‌های بزرگ پیروی می‌کنن در عمل با مشکل مواجه بودیم اما سعی می‌کردیم عملکردمون رو هرچه بیشتر طبق برنامه بهبود بدیم.

ذخیره کارپوشه‌ها و به اشتراک گذاری آنها

ذخیره کارپوشه‌ها و به اشتراک گذاری آنها

مهارت‌های کسب و کار / 0دیدگاه

هر زمان که یک کارپوشه جدید ایجاد می‌کنیم، باید بدانیم که چگونه آن را ذخیره کنیم تا بتوانیم بعدا آن را مشاهده ویا ویرایش کنیم. در اکسل، می‌توانیم فایل‌های خود را در کامپیوتر خود ذخیره و یا کارپوشه‌های خود را به طور مستقیم، از اکسل به سایر کارپوشه‌ها وارد کنیم ویا آنها را با سایرین به اشتراک بگذاریم.

ایجاد و بازکردن کارپوشه در اکسل

ایجاد و بازکردن کارپوشه در اکسل

مهارت‌های کسب و کار / 0دیدگاه

فایل‌های اکسل کارپوشه نامیده می‌شوند. هر زمان که یک پروژه جدید را در اکسل شروع می‌کنیم، باید یک کارپوشه جدید ایجاد کنیم. چندین راه برای شروع کار با یک کارپوشه در اکسل وجود دارد. می‌توانیم یک کارپوشه جدید - با یک کارپوشه خالی و یا یک قالب از پیش طراحی شده ایجاد کنیم - یا یک کارپوشه موجود را باز کنیم. در این درس این موارد را با هم بررسی می‌کنیم.

سرویس وان درایو

آشنایی با سرویس وان درایو (One Drive)

مهارت‌های کسب و کار / 0دیدگاه

بسیاری از ویژگی های مجموعه Office به منظور ذخیره و به اشتراک گذاری فایل‌ها به صورت آنلاین در نظر گرفته شده است. OneDrive فضای ذخیره سازی آنلاین مایکروسافت است، که شما می‌توانید به منظور ذخیره‌سازی، ویرایش و اشتراک گذاری اسناد و سایر فایل‌های خود به صورت رایگان از آن استفاده کنید.

اکسل چگونه ابزاری است و چطور به کسب و کار من کمک می‌کند؟

مهارت‌های کسب و کار / 0دیدگاه

اکسل یک برنامه صفحه گسترده است که به ما امکان می‌ده تا داده‌های کسب و کار خودمون رو مطابق نیاز واردسازی، ذخیره، سازماندهی و تجزیه و تحلیل کنیم تا اطلاعات ارزشمندی رو که می‌تونه مبنای تصمیم‌گیری باشه، رو استخراج کنیم.

درس شم کسب و کار - مقدمه

شم کسب و کار - مقدمه

مهارت‌های کسب و کار / 0دیدگاه

دوره «شم کسب و کار» بازخورد، با بررسی مولفه‌های ساده اما اصلی کسب و کار، تلاش می‌نماید دید جامع‌تری نسبت به بررسی روندهای موثر بر کسب و کار خود داشته و با تحلیل وضع موجود تصمیمات بهتری برای نیل به اهداف کسب و کار خود برداریم

مربیگری؛ فراتر از آموزش

مداومت، پیگیری و شرط ایجاد نتیجه، عناصری هستند که مربیگری را در حوزه راه‌اندازی و توسعه کسب و کار ارزشمندتر می‌سازند. آنچه بازخورد تلاش می‌نماید به مخاطبان خود عرضه نماید.

نظرسنجی‌ها

اولویت مد نظر شما در بازخورد چیست؟