مهارت‌های کسب و کار

شما اینجا هستید

توسعه مهارت‌های کسب و کار از طریق آموزش و پرسش و پاسخ با مربیان بازخورد

ذخیره کارپوشه‌ها و به اشتراک گذاری آنها

ذخیره کارپوشه‌ها و به اشتراک گذاری آنها

مهارت‌های کسب و کار / 0دیدگاه

هر زمان که یک کارپوشه جدید در اکسل ایجاد می‌کنیم، طبیعتاً باید بدانیم که چگونه آن را ذخیره کنیم تا بتوانیم بعدا آن را مشاهده کرده ویا ویرایش کنیم. مانند نسخه‌های قبلی اکسل، می‌توانیم فایل‌های خود را در کامپیوتر خود ذخیره کنیم. اما بر خلاف نسخه‌های قدیمی‌تر، اکسل 2016، همچنان ما را قادر به ذخیره یک کارپوشه در فضای ابری با استفاده از OneDrive می‌کند. همچنین می‌توانیم کارپوشه‌های خود را به طور مستقیم، از اکسل به سایر کارپوشه‌ها وارد کنیم ویا آنها را با سایرین به اشتراک بگذاریم.

ایجاد و بازکردن کارپوشه در اکسل

ایجاد و بازکردن کارپوشه در اکسل

مهارت‌های کسب و کار / 0دیدگاه

فایل‌های اکسل کارپوشه نامیده می‌شوند. هر زمان که یک پروژه جدید را در اکسل شروع می‌کنیم، باید یک کارپوشه جدید ایجاد کنیم. چندین راه برای شروع کار با یک کارپوشه در اکسل وجود دارد. می‌توانیم یک کارپوشه جدید - با یک کارپوشه خالی و یا یک قالب از پیش طراحی شده ایجاد کنیم - یا یک کارپوشه موجود را باز کنیم. در این درس این موارد را با هم بررسی می‌کنیم.

سرویس وان درایو

آشنایی با سرویس وان درایو (One Drive)

مهارت‌های کسب و کار / 0دیدگاه

بسیاری از ویژگی های مجموعه Office به منظور ذخیره و به اشتراک گذاری فایل‌ها به صورت آنلاین در نظر گرفته شده است. OneDrive فضای ذخیره سازی آنلاین مایکروسافت است، که شما می‌توانید به منظور ذخیره‌سازی، ویرایش و اشتراک گذاری اسناد و سایر فایل‌های خود به صورت رایگان از آن استفاده کنید.

اکسل چگونه ابزاری است و چطور به کسب و کار من کمک می‌کند؟

مهارت‌های کسب و کار / 0دیدگاه

اکسل یک برنامه صفحه گسترده است که به ما امکان می‌ده تا داده‌های کسب و کار خودمون رو مطابق نیاز واردسازی، ذخیره، سازماندهی و تجزیه و تحلیل کنیم تا اطلاعات ارزشمندی رو که می‌تونه مبنای تصمیم‌گیری باشه، رو استخراج کنیم.

شم کسب و کار - مقدمه

مهارت‌های کسب و کار / 0دیدگاه

دوره «شم کسب و کار» بازخورد، با بررسی مولفه‌های ساده اما اصلی کسب و کار، تلاش می‌نماید دید جامع‌تری نسبت به بررسی روندهای موثر بر کسب و کار خود داشته و با تحلیل وضع موجود تصمیمات بهتری برای نیل به اهداف کسب و کار خود برداریم

مربیگری؛ فراتر از آموزش

مداومت، پیگیری و شرط ایجاد نتیجه، عناصری هستند که مربیگری را در حوزه راه‌اندازی و توسعه کسب و کار ارزشمندتر می‌سازند. آنچه بازخورد تلاش می‌نماید به مخاطبان خود عرضه نماید.

نظرسنجی‌ها

اولویت مد نظر شما در بازخورد چیست؟