`

پرسش‌های پرتکرار

شما اینجا هستید

بازخورد یک پروژه آموزشی با رویکرد مربیگری و حل مسأله است که روی مسائل حوزه کسب و کار متمرکز شده؛ در صورتیکه ایده‌ای مشخص داشته و قصد راه‌اندازی کسب و کار کوچکی -در قالب مشاغل خانگی، کسب و کار اینترنتی، راه‌اندازی فروشگاه، کارهای خدماتی و ...- را دارید، و یا اینکه در حال حاضر مشغول فعالیت‌هایی از این دست هستید، بازخورد تلاش می‌کند برای پرسش‌ها و مشکلات جدی شما راهکارهای کاربردی معرفی کند. بخش عمده خدمات بازخورد از طریق همین وب‌سایت و اپلیکیشن تلفن همراه هوشمند ارائه می‌گردد.
بازخورد با ایجاد امکان شناخت بهتر زوایای شخصیتی، در کنار معرفی دوره‌های آموزشی بومی شده و ارائه مشاوره‌های موردی و برنامه‌های مربیگری با همکاری مربیان با تجربه و مشتاق، در راستای توانمندسازی کسب و کارهای کوچک اهتمام دارد. به عبارت دیگر تلاش داریم، به شما کمک کنیم تا به موثرترین روش با چالش‌های پیش روی کسب و کارتان مواجه شوید.
بازخورد در ابتدا تناسب این ایده را با ظرفیت‌های اجرایی شما بررسی می‌نماید، مسیر توسعه کسب و کار را شفاف‌تر می‌کند و در صورت لزوم آموزش‌هایی را برای شما توصیه می‌کند؛ چنانچه پس از طی این آموزش‌ها، چالش حل نشده‌ای در کسب و کار وجود داشته باشد، مربیان باتجربه راهکارهای موثری برای شما خواهند داشت.
بله، تا منتهای بضاعت و توان در کنار شما می‌مانیم. در اینگونه موارد مربیان ارتباط بیشتری با شما برقرار می‌کنند؛ با بررسی دفاتر و عملکرد گذشته، نقاط آسیب‌پذیر را شناسایی می‌کنیم، شرایطی رقابتی و متغییرهای بازار را تحلیل می‌کنیم و تلاش می‌کنیم تا با شناسایی مزیت‌ها و نقاط قوت، رفته رفته جایگاه مناسبی در شرایط رقابتی برای خود ایجاد نمایید؛ امید اینکه به موقع دست به کار شوید!
کسب و کارهای سنتی ریشه‌دارترین انواع کسب و کارهای ایرانی هستند و تجربیات بسیار با ارزشی دارند؛ اگرچه تغییر شرایط الزاماتی را برای همه فعالان اقتصادی، از جمله این کسب و کارها رغم زده و تغییر بخشی از فرآیندهای قدیمی‌تر را ضروری می‌سازد. مثال واضح این تغییر را می‌توان در ظهور پدیده دریانی‌ها دانست که در پاسخ به فروشگاه‌های بزرگ‌تر شکل گرفته و سازمان یافته‌اند.
البته. تصادفاً راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی و یا ورود به عرصه تجارت الکترونیک برای فروشگاه‌ها و کسب و کارهای موجود که دارای ارتباطات و فرآیندهای تعریف شده و مشخص برای تأمین منابع، خرید، انبار، حسابداری، نیروی انسانی و شرکا و ... هستند، بیشتر موضوعیت داشته و گزارشات موفق متعددی در این زمینه وجود دارد. به کارگیری اصول کسب و کارهای اینترنتی قطعاً ضریب این موفقیت را افزایش خواهد داد، امری که بازخورد را در کنار شما قرار می‌دهد.
بخشی از خدمات بازخورد در حال حاضر و به یاری پروردگار برای همیشه، به صورت رایگان در اختیار مخاطبان خواهد بود. بعضاً متناسب با نوع خدمات -شرکت در نظرسنجی و یا تکمیل فرم‌ها و آزمون‌ها -عضویت در سایت (ایجاد حساب کاربری) به منظور تبادل اطلاعات ضروری است، که هیچ هزینه‌ای در برندارد. هرچند با توجه به هزینه بر بودن تولید و روزآمدسازی محتوای آموزشی، و همچنین نگهداری سامانه‌های وب و موبایل، دریافت هزینه بابت برخی از خدمات، اجتناب‌ناپذیر خواهد بود؛ بازخورد تمام تلاش خود را برای کمینه سازی این هزینه‌ها به کار گرفته است.  
حساب کاربری با ورود به این قسمت قابل تعریف بوده و به منظور ایجاد یک حساب کاربری، حداقل یک آدرس پست الکترونیک معتبر مورد نیاز خواهد بود. پس از درخواست عضویت، یک ایمیل حاوی اطلاعات تکمیلی مراحل عضویت برای شما ارسال می‌گردد. همچنین پس از تکمیل مراحل عضویت و تعیین کلمه عبور، می‌توانید با ورود به سامانه بازخورد، و مراجعه به قسمت ویرایش، اطلاعات پروفایل خود را تکمیل نمایید.
تغییر کلمه عبور شما در قسمت درخواست گذرواژه جدید در پنل کاربری ورود به سامانه، و یا از این قسمت قابل انجام می‌باشد؛ ولی نام کاربری یک بار و در زمان عضویت تعیین می‌گردد و عموماً قابل تغییر نیست؛ اگرچه شما می‌توانید دلایل خود را برای تغییر نام کاربری اولیه با بخش پشتیبانی در میان بگذارید و کارشناسان باخورد، خوشحال خواهند بود تا مشکل شما را به صورت موردی بررسی کنند.
برای ورود به سامانه می‌توانید از ترکیب نام کاربری و کلمه عبور و یا همچنین از ترکیب پست الکترونیک (معرفی شده به سیستم) و کلمه عبور استفاده نمایید. همچنین می‌توانید با درخواست گذرواژه جدید، از نام کاربری و پست الکترونیکی معرفی شده به سامانه بازخورد مطلع گردید. در این روش، بایستی کلمه عبور جدیدی انتخاب نمایید.
ما در بارخورد تمامی تلاش خود را به کار می‌بندیم تا بتوانیم سلایق و نیازمندی‌های آموزشی و مشاوره‌ای شما را در حوزه کسب و کار تأمین نماییم، با این اوصاف اگر به هر دلیل قصد دارید حساب کاربری خود را حذف نمایید، لطفاً درخواست خود را با واحد فنی در میان بگذارید.
دوره‌ها و تک درس‌های آموزشی از منابع مختلف و متناسب با نیاز و تقاضای مخاطبین بازخورد انتخاب و یکپارچه شده، توسط کارشناسان تغییرات لازم اعمال و بومی می‌شوند و نهایتاً با مثال‌های کاربردی و آزمون‌های مورد نیاز همراهی می‌گردند. به این ترتیب دوره‌های آموزشی بازخورد منحصربفرد بوده و منحصراً مشابه هیچ یک از دوره‌های آموزشی دیگر نخواهد بود، قضاوت هم در خصوص این روش و کیفیت محتوای آموزشی تدارک دیده شده با شماست!
نکته مهم در آموزش‌های کاربردی نیازمندی‌های شماست. اگر در هفته پیش رو به مهارت‌های مذاکره نیاز دارید، می‌توانید دوره آموزشی مربوطه را ورقی بزنید، البته جایگاه این دوره‌ها، با توجه به مباحث مرتبط، پیش نیاز و یا مفروضات دوره در مسیر کلی و نقشه راه مشخص شده، که امیدواریم زمان کافی برای مطالعه منظم آنها نیز داشته باشید.
دوره‌های آموزشی بازخورد معمولاً کوتاه مدت بوده و اجزای دوره شامل محتوای آموزشی، فایل‌های ویدئویی، صوتی، چندرسانه‌ای، تمرین و آزمون خواهند بود که بسته به موضوع در قسمت جزئیات دوره به همراه زمان مورد نیاز مطالعه دوره مورد نظر در دسترس مخاطبین گرامی قرار دارد.
آزمون‌های تدارک دیده شده، از میان معتبرترین منابع بین‌المللی و به منظور درک و شناسایی بهتر شما از استعدادها، ویژگی‌های شخصیتی به همراه نقاط ضعف و قوت در کنار علاقمندی‌ها و ذهنیات خودتان است. در حقیقت ورود به عرصه کسب و کار بدون بررسی این اطلاعات ریسک بزرگی است که بازخورد شما را از آن منع می‌کند!
شما می‌توانید آخرین نسخه از بیانیه محرمانگی اطلاعات را در بازخورد در این قسمت مطالعه کنید، اگرچه بازخورد هیچیک از اطلاعات هویتی شما را ثبت ننموده و امکان دسترسی به اطلاعات صرفاً برای خود شما محفوظ است. لذا اکیداً توصیه می‌کنیم از در دسترس قرار دادن کلمه عبور خود، نزد سایرین اجتناب نمایید.  
اعتبار این آزمون‌ها در ۱۴۲ کشور با روایی بالا در زمینه‌های کاربردی کسب و کار مورد ارزیابی قرار گرفته و شما می‌توانید با مراجعه به سایت مرجع، اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب کنید. بازخورد در آزمون‌های خود از نسخه‌های اصلی پرسشنامه استفاده نموده و نتایج و تحلیل‌های مربوطه را نیز مطابق راهنمای موسسه CPP (مجری انحصاری این آزمون‌ها) انجام می‌دهد و هیچ نظر یا توجیهی در قبال تفاوت‌های موجود با سایر منابع ندارد.
متأسفانه با توجه به شرایط بین‌المللی، امکان ارتباط مستقیم شرکت‌های ایرانی با شرکت‌های دانشگاهی و تحقیقاتی امریکایی وجود ندارد، که امیدواریم این محدودیت در آینده برچیده شود.
تمامی کارت‌های شتاب در هر دو درگاه پرداخت اینترنتی بانک‌های ملت و پاسارگاد قابل استفاده خواهند بود.
مبنای محاسبه ماه در سامانه بازخورد، ۳۰ روز تقویمی قابل محاسبه از زمان عضویت است و به همین ترتیب دوره‌های عضویت ۳ یا ۱۲ ماهه محاسبه می‌گردد.
بازخورد تحت قوانین تجارت الکترونیک کشور و به عنوان یکی از پلتفرم‌های سامانه بده بستان (دارای نماد اعتماد الکترونیک) فعالیت می‌کند، و با توجه به صدور آنی دسترسی اعضای ویژه پس از پرداخت، هزینه عضویت حداقل یک ماه قابل استرداد نخواهد بود و در صورتیکه موضوع لغو و استرداد حق عضویت فصلی یا سالیانه باشد، با کسر یک ماه اول امکان پذیر خواهد بود.  

نتوانستید پرسش مورد نظر خود را در این قسمت بیابید؟

چنانچه، پرسش مورد نظر شما در قسمت پرسش‌های متداول درج نشده است، احتمالاً تا این لحظه چندان مورد توجه سایرین قرار نگرفته است. در اینصورت لطفاً پرسش خود را با ما در میان بگذارید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

پشتیبانی فنی ارسال مشکلات

این قسمت به پرسش‌های فنی، مسائل و مشکلات مربوط به عضویت، دسترسی به بخش‌های مختلف و عملکرد کلی سایت و یا نرم‌افزار موبایل پاسخگو می‌باشد.

تولید محتوا ارسال پیشنهاد

در قسمت تیم تولید محتوا آماده دریافت نقطه نظرات و پیشنهادات شما به منظور بهبود کیفی محتوای آموزشی و یا مشاوره‌های ارائه شده خواهند بود.

2 + 0 =
این مسأله ساده ریاضی را حل و نتیجه را وارد کنید. برای مثال 1 + 3، عدد 4 را وارد کنید.

مربیگری؛ فراتر از آموزش


مداومت، پیگیری و شرط ایجاد نتیجه، عناصری هستند که مربیگری را در حوزه راه‌اندازی و توسعه کسب و کار ارزشمندتر می‌سازند. آنچه بازخورد تلاش می‌نماید به مخاطبان خود عرضه نماید.